Розвиваюча музична іграшка Балансир Мавпочка 4FUN Game Club Цифри Картки Фігурки

-13%
- Готово до відправки
- Код: 35102
627 ₴
547 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чудова математична гра-балансир «Мавпочка» від «4FUN Game Club» навчить дітей рахувати і виконувати прості математичні дії в дуже веселому і захоплюючому форматі.
Цифри з набору мають різну вагу. Чим вищий номінал у цифри, тим більша її вага, кожна одиниця дорівнює 1 мавпі. Відповідно 2 – це дві мавпи.
Для розвитку логічного мислення потрібне поступове ускладнення завдань і відсутність однотипності. Саме тому завдання в картках побудовані за принципом від простого до складного, що змушує мозок дитини працювати активніше.
Особливості:
- Відтворення звуків і 10 мелодій (перемикання відбувається шляхом натискання на носик тварини)
- Звукові ефекти здійснюються за рахунок батарейок
- Доступні 3 рівні гри
- Кожна наступна цифра має більшу вагу, ніж попередня
- У комплекті 30 двосторонніх карт із завданнями
- У наборі 19 мавпочок
- Цифри від 1-10
- Інтерактивне навчання
- Легке вивчення арифметики
- Додається докладна інструкція
Характеристики:
- Вік: З 3 років
- Розмір балансира: 25 х 14,5 см
- Матеріал: Пластик
- Елементи живлення: 2 батарейки AG13 (входять в комплект)
- Упаковка: Коробка
- Розміри упаковки: 23 х 18 х 6 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 4FUN |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Балансир |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 3-х років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Коричневий |
| Особливості | Мелодії, Звукові ефекти |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 250 мм |
| Висота | 145 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 230 мм |
| Ширина упакування | 60 мм |
| Висота упаковки | 180 мм |
- Ціна: 547 ₴




