Установка для мильних бульбашок на батарейках із балоном TK Union Group Єдиноріг

- Немає в наявності
- Код: 35110
542 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розганяй нудьгу та створюй настрій разом із чудовим набором для мильних бульбашок! Балон-сумка у формі єдинорога зберігає мильний розчин і дає змогу подавати його в пістолет безперервно для утворення неймовірної кількості бульбашок одночасно. А спосіб гри досить простий: залий розчин у балон, увімкни пістолет і насолоджуйся бульбашковим шоу вдома або на вулиці.
Особливості:
- До пістолета приєднується балон для мильних бульбашок
- Балон виконаний у вигляді єдинорога
- До балона додається ремінець, завдяки якому балон зручно носити з собою
- Пристрій працює від батарейок
- У наборі пляшечка з мильними бульбашками
- Іграшка виготовлена з якісного пластику, який безпечний для здоров'я дитини
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Розмір пістолета: 17 х 6.5 х 13 см
- Розмір балона: 15 х 3 х 18 см
- Матеріал: Пластик
- Елементи живлення: 4 батарейки типу АА (не входять до комплекту)
- Упаковка: Коробка
- Розмір упаковки: 36 х 8 х 24 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TK Group |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Рожевий |
| Ширина | 65 мм |
| Довжина | 170 мм |
| Висота | 130 мм |
| Стан | Новий |
| Живлення | Батарейки |
| Тип | Пістолет |
- Ціна: 542 ₴


