Дитячий ігровий намет Будівельний майданчик 70х70х92 см у сумці

-12%
- Готово до відправки
- Код: 35119
708 ₴
621 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кожен з нас у дитинстві мріяв знайти свій власний маленький і дуже затишний куточок. Сучасні виробники дитячих іграшок подбали про те, щоб дитяча мрія стала реальністю. Представляємо вам чудовий дитячий намет, який зручно розмістити вдома або взяти з собою на природу, захищаючи дитину від потрапляння прямих сонячних променів.
Особливості:
- Розкладається всього в кілька кроків
- Складається в компактну сумочку
- Дизайн в будівельній тематиці
- Має сітчасті отвори для циркуляції повітря
- Каркас намету з металевими стрижнями
- Двері відкриваються і закріплюються
Характеристики:
- Вік: З 3 років
- Розміри намету: 70 х 70 х 92 см
- Матеріал: Поліестер
- Упаковка: Сумка
- Розміри упаковки: 35 х 5 х 32 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Намет |
| Розміщення | В приміщенні/на вулиці |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Текстиль |
| Колір | Жовтий |
| Збірно-розбірна конструкція | Так |
| Ширина | 700 мм |
| Довжина | 700 мм |
| Висота | 920 мм |
| Стать | Для хлопчиків |
| Стан | Новий |
- Ціна: 621 ₴





