Дитячий ігровий намет квадратний Лісові друзі 100х100х95 см у сумці

- Немає в наявності
- Код: 35123
855 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Організуйте своїй дитині власний куточок, в якому вона зможе зануритися у свої мрії та фантазії, втілюючи в життя різні ігрові сюжети! Комфортний намет в тематичному забарвленні стане чудовою фортецею для вашого малюка. Міцний каркас забезпечить стійку форму намету, а миле колірне рішення з казковими зображеннями буде радувати око!
Особливості:
- Яскравий казковий дизайн
- Милі зображення звіряток
- Міцний каркас з металевих стрижнів
- Вставки з сітки на даху у вигляді вікон
- Дах намету, що створює імітацію будиночка
- Зручний отвір-двері
- Складається легким рухом в сумочку для зберігання і транспортування
Характеристики:
- Вік: З 3 років
- Розміри намету: 100 х 100 х 95 см
- Матеріал: Поліестер
- Упаковка: Сумка
- Розміри упаковки: 35 х 5 х 35 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Намет |
| Розміщення | В приміщенні/на вулиці |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Текстиль |
| Колір | Салатний |
| Збірно-розбірна конструкція | Так |
| Ширина | 1000 мм |
| Довжина | 1000 мм |
| Висота | 950 мм |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
- Ціна: 855 ₴


