Дитячий ігровий намет Казковий замок 95х95х135 см у сумці

-13%
- Готово до відправки
- Код: 35130
893 ₴
775 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Справжній казковий замок для маленьких принцес! Розкладний намет має компактні розміри, тому легко знайде своє місце в дитячій кімнаті. Завдяки своїй конструкції, він швидко розкладається і складається. Для зручного зберігання передбачена спеціальна сумка з ручками.
Особливості:
- Розкладається всього в кілька кроків
- Складається в компактну сумочку
- Каркас намету з металевими стрижнями
- Дизайн в казковому стилі
- Має сітчасті отвори для циркуляції повітря
Характеристики:
- Вік: З 3 років
- Розміри намету: 95 х 95 х 135 см
- Матеріал: Поліестер
- Упаковка: Сумка
- Розміри упаковки: 38 х 6 х 38 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Намет |
| Розміщення | В приміщенні/на вулиці |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Текстиль |
| Колір | Рожевий |
| Збірно-розбірна конструкція | Так |
| Ширина | 950 мм |
| Довжина | 950 мм |
| Висота | 1350 мм |
| Стать | Для дівчаток |
| Стан | Новий |
- Ціна: 775 ₴

