Дитячий ігровий намет піраміда Барбі 88х88х92 см у сумці

-11%
- Готово до відправки
- Код: 35143
656 ₴
581 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кожен із нас у дитинстві мріяв знайти свій власний маленький і дуже затишний куточок. Сучасні виробники дитячих іграшок подбали про те, щоб дитяча мрія стала реальністю. Представляємо вам чудовий дитячий намет, який зручно розмістити вдома або взяти із собою на природу, захищаючи дитину від потрапляння прямих сонячних променів.
Особливості:
- Розкладається лише за кілька кроків
- Складається в компактну сумочку
- Прикрашена зображеннями улюбленої лялькової героїні
- Має сітчасті отвори для циркуляції повітря
Характеристики:
- Вік: З 3 років
- Розміри намету: 88 х 88 х 92 см
- Матеріал: Поліестер
- Упаковка: Сумка
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Намет |
| Розміщення | В приміщенні/на вулиці |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Текстиль |
| Колір | Рожевий |
| Збірно-розбірна конструкція | Так |
| Ширина | 880 мм |
| Довжина | 880 мм |
| Висота | 920 мм |
| Персонажі | Barbie |
| Стать | Для дівчаток |
| Стан | Новий |
- Ціна: 581 ₴
