Дитячий ігровий намет піраміда Крижане серце 88х88х92 см у сумці

-11%
- Готово до відправки
- Код: 35145
696 ₴
619 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кожен із нас у дитинстві мріяв знайти свій власний маленький і дуже затишний куточок. Сучасні виробники дитячих іграшок подбали про те, щоб дитяча мрія стала реальністю. Представляємо вам чудовий дитячий намет, який зручно розмістити вдома або взяти із собою на природу, захищаючи дитину від потрапляння прямих сонячних променів.
Особливості:
- Розкладається лише за кілька кроків
- Складається в компактну сумочку
- Прикрашена зображеннями улюблених героїнь
- Має сітчасті отвори для циркуляції повітря
Характеристики:
- Вік: З 3 років
- Розміри намету: 88 х 88 х 92 см
- Матеріал: Поліестер
- Упаковка: Сумка
- Габарити упаковки: 34 х 7 х 32 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Намет |
| Розміщення | В приміщенні/на вулиці |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Текстиль |
| Колір | Різні кольори |
| Збірно-розбірна конструкція | Так |
| Ширина | 880 мм |
| Довжина | 880 мм |
| Висота | 920 мм |
| Персонажі | Frozen |
| Стать | Для дівчаток |
| Стан | Новий |
- Ціна: 619 ₴

