Дитячий ігровий намет піраміда Бетмобіль 80х80х99 см у сумці

- Немає в наявності
- Код: 35149
737 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кожен із нас у дитинстві мріяв знайти свій власний маленький і дуже затишний куточок. Сучасні виробники дитячих іграшок подбали про те, щоб дитяча мрія стала реальністю. Представляємо вам чудовий дитячий намет, який зручно розмістити вдома або взяти із собою на природу, захищаючи дитину від потрапляння прямих сонячних променів.
Особливості:
- Розкладається всього за кілька кроків
- Складається в компактну сумочку
- Дизайн у стилі улюбленого мультфільму
- Має сітчасті отвори для циркуляції повітря
- Каркас намету з металевими стрижнями
- Двері відчиняються і фіксуються
- Вставки із сітки у вигляді вікон
Характеристики:
- Вік: З 3 років
- Розміри намету: 80 х 80 х 99 см
- Матеріал: Поліестер
- Упаковка: Сумка
- Розміри упаковки: 39 х 4 х 38 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Намет |
| Розміщення | В приміщенні/на вулиці |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Текстиль |
| Колір | Чорний |
| Збірно-розбірна конструкція | Так |
| Ширина | 800 мм |
| Довжина | 800 мм |
| Висота | 990 мм |
| Стать | Для хлопчиків |
| Стан | Новий |
- Ціна: 737 ₴


