Інтерактивна іграшка Танцюючий Робот на радіокеруванні з підсвічуванням Зелений

- Немає в наявності
- Код: 35155
985 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Цей кумедний малюк-робот стане найкращим другом вашій дитині! Робот має округлий дизайн і кумедні очі, які підсвічуються в такт його рухам. Він спритно переміщається за командами з пульта. Іграшка розважить вашу дитину веселими танцями під відомі мелодії. Головною родзинкою цієї іграшки є те, що вона й пульт керування працюють як рація й можуть використовуватися для комунікації на відстані.
Особливості:
- Робот вмикається довгим натисканням на кнопку живлення на пульті
- Обличчя іграшки підсвічується
- Ґаджет програє кілька веселих інструментальних мелодій і танцює під них
- Робот видає кумедні звуки під час роботи
- Робот с пультом працюють за принципом рації
- Рація активується затискачем кнопок із зображеннями вуха та робота, який говорить
- Іграшка та рація працюють від батарейок
Характеристики:
- Вік: З 8 років
- Розміри робота: 11,5 х 8 х 16 см
- Матеріал: Пластик
- Елементи живлення робота: 3 батарейки типу ААА (не входять до комплекту)
- Елементи живлення пульта: 3 батарейки типу ААА (не входять до комплекту)
- Паковання: Коробка
- Розміри упакування: 28 х 10 х 22 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 8 років |
| Висота | 160 см |
| Довжина | 115 см |
| Стан | Новий |
| Ширина | 80 см |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип моделі | Робот |
| Колір корпусу | Зелений |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Радіус дії | 10 м |
| Наявність відеокамери | Без відеокамери |
- Ціна: 985 ₴





