Інтерактивний музичний Автотрек Будмайданчик Автоматичний підіймач 4 машинки Підсвітка

- Немає в наявності
- Код: 35080
1 688 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Нашому симулятору вдалося відтворити реалістичну атмосферу будівельного майданчика, де дитину чекають справжні пригоди. Він зможе відчути себе на місці головного інженера, контролювати будівельні роботи та керувати різною технікою. Малюкові доведеться зіткнутися з різними будівельними завданнями та подолати несподівані труднощі.
Особливості:
- Широкий вибір будівельної техніки: баштовий кран, екскаватор, бетонозмішувач, бульдозер, самоскид та інші вантажні машини
- Реалістична фізика: кожна машина й об'єкт у грі поводиться відповідно до фізичних законів, що робить ігровий процес ще захопливішим
- Баштовий кран обертається
- Трек обладнаний електричним підіймачем
- Захопливі звукові та світлові ефекти завдяки батарейкам
Комплектація:
- Елементи для збирання треку
- 4 машинки
- Наклейки
- Інструкція
Характеристики:
- Вік: З 3 років
- Розміри треку в зібраному вигляді: 65 х 35 х 41,5 см
- Матеріал: Пластик
- Елементи живлення: 3 батарейки типу АА (не входять до комплекту)
- Паковання: Коробка
- Розміри упакування: 42 х 13 х 34 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота у зібраному вигляді | 415 мм |
| Довжина у зібраному вигляді | 650 мм |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Особливості | Звукові ефекти, Світлові ефекти |
| Стан | Новий |
| Тип | Автотрек |
| Тип живлення | Батарейки |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина у зібраному вигляді | 350 мм |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 340 мм |
| Довжина упаковки | 420 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 130 мм |
- Ціна: 1 688 ₴





