Дитячий ігровий Гараж Трек для машинок із підсвіткою і звуком 4 яруси Механічний підіймач

- Немає в наявності
- Код: 35081
1 259 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Захоплива гра для хлопчиків, які обожнюють усе, що пов'язане з машинками! Сучасний гараж має 4 рівні та плавний спіральний спуск, яким спускаються маленькі гоночні машинки. Для того, щоб швидко підняти транспорт на стартовий майданчик, хлопчикові потрібно буде скористатися механічним підіймачем. До комплекту входить тематичний килимок із дорожньою розміткою та знаки, які потрібно самостійно виставити. 3 гоночних автомобілі мають кольорове забарвлення та виготовлені з металопластику.
Особливості:
- Міський гараж із 4 ярусами
- 3 спортивні машинки з металопластику
- Механічний підіймач
- Звуковий і світловий супровід: підсвічування ліхтаря, гучні тематичні звуки
- Додаткові ефекти працюють від батарейок
- Плавний спіральний спуск
- У наборі тематичний килимок, наклейки, дорожні знаки
- Виконаний із міцного пластику
Характеристики:
- Вік: З 3 років
- Розміри іграшки в зборі: 57 х 36 х 38
- Матеріал: Пластик, металопластик
- Елементи живлення: Батарейки (входять до комплекту)
- Паковання: Коробка
- Розміри упакування: 52 х 10 х 33 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота у зібраному вигляді | 380 мм |
| Довжина у зібраному вигляді | 570 мм |
| Матеріал виготовлення | Метал, Пластик |
| Особливості | Звукові ефекти, Світлові ефекти |
| Стан | Новий |
| Тип | Автотрек |
| Тип живлення | Батарейки |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина у зібраному вигляді | 360 мм |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 330 мм |
| Довжина упаковки | 520 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 100 мм |
- Ціна: 1 259 ₴



