Гнучкий Трек для машинок DinosaurTrack з підсвічуванням у валізі 144 деталі

-20%
- Готово до відправки
- Код: 35085
1 334 ₴
1 068 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Цей яскравий набір дасть змогу вашій дитині зібрати трек із крутими поворотами та фантастичними вигинами, що є на межі законів гравітації. Малюк зможе потренувати свою логіку та фантазію, вигадуючи нові варіації збирання дороги, а також чудово розважиться спостерігаючи, як жваво машинка подорожує треком. До набору також входять фігурки динозаврів для того, щоб зробити гру ще цікавішою та динамічнішою.
Особливості:
- Тематика треку: доісторичні джунглі з динозаврами
- Трек містить мертву петлю
- 2 фігурки динозаврів і 1 машинка в комплекті
- Машинка підсвічується й сама їде вперед
- Машинка працює від батарейок
- До набору входять наклейки для декорування
- Трек має декоративні мініатюри для створення зчеплення дороги
- Набір виконаний з міцного та легкого пластику
- Трек упакований у пластикову валізу з ручкою, яку зручно носити із собою
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Елементи живлення: Батарейки 2 шт. типу АА (не входять до комплекту)
- Кількість елементів: 144 деталі
- Паковання: Валіза
- Розміри валізи: 27 х 11 х 37 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Автотрек |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Колір | Зелений |
| Особливості | Світлові ефекти |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Пластикова коробка |
| Ширина упакування | 110 мм |
| Довжина упаковки | 270 мм |
| Висота упаковки | 370 мм |
- Ціна: 1 068 ₴





