Надувний басейн Інтекс круглий з насосом Intex 396 х 84 см 7260 л

- Немає в наявності
- Код: 35015
5 784 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Надувний басейн Intex виготовлено з якісного матеріалу за технологією Super Tough, за тією ж технологією, за якою виготовлено і каркасні басейни Intex.
Лайнер (чаша) басейну Intex Easy Set виконаний з трьох міцних шарів для досягнення максимальної міцності і довговічності.
Басейн має два спеціальних трубчастих виходи для під'єднання фільтрувального обладнання за допомогою спеціальних штуцерів і хомутів, що входять у комплект до насоса. Виходи мають діаметр 32 мм і призначені для під'єднання фільтрувальних насосів продуктивністю від 1000 до 4000 тис. літрів на годину.
Комплектація:
- Басейн надувний
- Картриджний фільтрувальний насос
- 1 змінний картридж типу А
Характеристики:
- Об'єм басейну: 7260 л (при заповненні на 80%)
- Діаметр чаші: 396 см
- Діаметр кільця: 330 см
- Висота бортиків: 84 см
- Матеріал: Високоякісний вініл
- Товщина матеріалу: Стінки - 0.42 мм, дно і кільце - 0.2 мм
- Дно: Не надувне
- Продуктивність насоса: 2006 л/год
- Тип картриджа: А
- Діаметр хомутів: 32 мм
- Упаковка: Коробка
- Розміри упаковки: 49 х 47 х 37 см
- Вага: 17,8 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Кругла |
| Колір | Блакитний |
| Об`єм | 7260 л |
| Діаметр | 396 см |
| Висота | 84 см |
| Вага | 17.8 кг |
| Стан | Новий |
| Тип дна | Ненадувне |
- Ціна: 5 784 ₴



