Каркасний басейн Інтекс Intex круглий зі сходами й насосом-фільтром 8592 л 366 х 99 см Сірий

-9%
- Готово до відправки
- Код: 35019
10 603 ₴
9 639 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Каркасний басейн має круглу форму, виготовлений із тришарового ПВХ. Середній шар являє собою скловолоконну сітку. Внутрішня поверхня басейну імітує вигляд мозаїки. Усі основні деталі виготовлені з високоякісного пластику та металу, оброблені протикорозійними засобами.
Басейн чудово підійде для відпочинку великої родини. Крім того, на його встановлення потрібно зовсім небагато часу, в експлуатації він простий і зручний. Використовуючи сучасні системи очищення води, басейн досить наповнювати один раз на місяць.
Комплектація:
- Насос
- Знімний фільтр-картридж для очищення
- Драбина двосекційна
- Адаптер для зливання води
- DVD-диск із роз'ємами та інструкціями
Характеристики:
- Вік: З 6 років
- Об'єм: 8592 л
- Діаметр: 366 см
- Висота: 99 см
- Висота драбини: 107 см
- Продуктивність насоса: 2006 л/год
- Матеріал басейну: тришаровий ПВХ
- Матеріал каркаса: Оцинкована сталь
- Пакуовання: Коробка
- Розміри пакування: 46 х 40 х 116 см
- Вага в упаковці: 40,8 кг
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Кругла |
| Колір | Сірий |
| Об`єм | 8592 л |
| Діаметр | 366 см |
| Висота | 99 см |
| Вага | 40.8 кг |
| Стан | Новий |
| Матеріал сходів | Метал |
| Фільтр | Картриджний |
- Ціна: 9 639 ₴






