Каркасний басейн Інтекс Intex прямокутний 1662 л 220 х 150 х 60 см Рожевий

-13%
- Готово до відправки
- Код: 35021
3 803 ₴
3 307 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Каркасний басейн прекрасно підходить для літнього сімейного проведення часу. Займаючи трохи місця, компактний обсяг виробу дає змогу купатися трьом людям одночасно, включно з дітьми від п'яти років.
Простота конструкції сприяє самостійному встановленню басейну. Стійкість забезпечується міцним металокаркасом. Матеріал Тканини басейну — з трьох шарів (два шари вінілу та третій зовнішній — поліестер), що застосовується для виготовлення стінок виробу, гарантує максимальну довговічність.
Легко змінити воду дає змогу наявність спеціального зливного отвору — досить лише приєднати садовий шланг.
Характеристики:
- Вік: З 6 років
- Розміри басейну: 220 х 150 х 60 см
- Матеріал басейну: ПВХ, скловолокно
- Матеріал каркаса: Оцинкована сталь
- Товщина матеріалу: Стінки — 0.42 мм, дно — 0.32 мм
- Об'єм води: 1662 л
- Пакування: Коробка
- Розміри пакування: 30 х 25 х 78 см
- Вага: 15,2 кг
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Рожевий |
| Об`єм | 1662 л |
| Довжина | 220 см |
| Ширина | 150 см |
| Висота | 60 см |
| Вага | 15.2 кг |
| Стан | Новий |
- Ціна: 3 307 ₴







