Дитячий надувний басейн Інтекс Intex Восьмикутний 999 л 254 х 56 см від 6 років

- Немає в наявності
- Код: 35024
2 539 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Що може бути краще для Вас і Вашої дитини в літній спекотний день, ніж басейн?
Надувний басейн інтекс Восьмикутний - розміститися веселою і дружною компанією не складе труднощів! Басейн зроблений з високоміцного вінілу нового покоління.
Дуже зручний басейн має низку переваг. Широкі матові бортики дають змогу зручно на них спертися й отримувати задоволення в теплій водичці.
Характеристики:
- Вік: З 6 років
- Діаметр басейну: 254 см
- Висота бортиків: 56 см
- Матеріал: Високоякісний вініл
- Товщина матеріалу: 0.3 мм
- Об'єм води: 999 л
- Дно: Не надувне
- Упаковка: Коробка
- Розміри упаковки: 46 х 41 х 20 см
- Вага в упаковці: 7.2 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Кругла |
| Колір | Блакитний |
| Об`єм | 999 л |
| Діаметр | 254 см |
| Висота | 56 см |
| Вага | 7.2 кг |
| Стан | Новий |
| Тип дна | Ненадувне |
- Ціна: 2 539 ₴


