Надувний двомісний Матрас Інтекс Ліжко велюровий Intex 203 х 152 х 33 см із вбудованим електронасосом

- Немає в наявності
- Код: 35025
3 026 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ліжко виготовлене з високоякісного міцного вінілу. Особливістю цього ліжка є інноваційна технологія Dura-Beam, яка являє собою поздовжні мембрани з тисяч волокон поліестеру, що з'єднують верхню і нижню частини поверхні ліжка. Ці волокна в процесі експлуатації не розтягуються, як у більшості надувних ліжок. І це істотно збільшує термін служби надувного ліжка. Також ця технологія надає необхідну жорсткість і пружність для комфортного сну. Ліжко має приємне флоковане покриття, що не дає змоги зісковзувати постільній білизні та легко піддається чищенню. Завдяки вбудованому електронасосу ліжко накачується протягом 5 хвилин і дуже легко спускається завдяки спеціальному клапану.
Комплектація:
Характеристики:
- Розмір матраца: 203 х 152 х 33 см
- Матеріал: Вініл із велюровим покриттям
- Вбудований електронасос: 220 В
- Час накачування: 5 хв
- Колір: сірий
- Максимальне навантаження: 273 кг
- Вага: 9,2 кг
- Упаковка: Коробка
- Розміри упаковки: 39,5 х 37 х 19 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість місць матраца | двомісний |
| Колір | Сірий |
| Кількість повітряних камер | 1 |
| Кількість повітряних клапанів | 1 |
| Комплектація насосом | Так |
| Тип насосу | Електричний (від мережі) |
| Максимально допустиме навантаження | 273 кг |
| Стан | Новий |
| Вікова група | Для дітей та дорослих |
| Тип | Надувне ліжко |
| Флокіроване покриття | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 2030 мм |
| Ширина | 1520 мм |
| Висота | 330 мм |
| Вага | 9.2 кг |
| Матеріал виготовлення | |
| Верхня сторона виробу | ПВХ, флокіроване покриття |
| Нижня сторона виробу | ПВХ |
| Бічні стінки виробу | ПВХ |
| Комплектація | |
| Сумка для зберігання і транспортування | Так |
| Керівництво по експлуатації | Так |
- Ціна: 3 026 ₴





