Надувний одномісний Матрас Інтекс Ліжко велюрове Intex 191 х 99 х 30 см із вбудованим електронасосом

- Немає в наявності
- Код: 35026
1 667 ₴
Виникають ситуації, коли необхідно швидко організувати спальне місце або місце для відпочинку, наприклад, у подорожах, у гостях або на дачі.
У цьому випадку ідеально підійде надувне ліжко Intex. Завдяки продуктивному електронасосу, що входить до комплекту, ліжко накачується за лічені хвилини. Текстура верхнього покриття запобігає ковзанню постільної білизни.
Для кращої стійкості ліжко обладнане спеціальними поперечними перегородками, розташованими всередині каркаса. Перегородки виконані за інноваційною технологією Dura Beam. Ця технологія, на відміну від технології Wave Beam з перегородками з ПВХ, передбачає використання великої кількості високоміцних волокон для виготовлення перегородок, які не розтягуються і не деформуються в процесі експлуатації ліжка. Тим самим забезпечується жорсткість і стабільність його каркаса. Тому ліжко не мнеться і не продавлюється протягом усього терміну служби.
Комплектація:
- Матрац
- Вбудований електричний насосli> <li>Інструкція
Характеристики:
- Розмір матраца: 191 х 99 х 30 см
- Матеріал: ПВХ з велюровим покриттям
- Товщина матеріалу: 0,5 мм
- Вбудований електронасос: 220 В
- Колір: Сірий.
- Максимальне навантаження: 126 кг
- Упаковка: Коробка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість місць матраца | одномісний |
| Колір | Сірий |
| Кількість повітряних камер | 1 |
| Кількість повітряних клапанів | 1 |
| Комплектація насосом | Так |
| Тип насосу | Електричний (від мережі) |
| Максимально допустиме навантаження | 126 кг |
| Стан | Новий |
| Вікова група | Для дітей та дорослих |
| Товщина матеріалу | 0.5 мм |
| Тип | Надувне ліжко |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1910 мм |
| Ширина | 990 мм |
| Висота | 300 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Верхня сторона виробу | велюрове покриття, ПВХ |
| Нижня сторона виробу | ПВХ |
| Бічні стінки виробу | ПВХ |
| Комплектація | |
| Подушка-підголівник | Так |
| Керівництво по експлуатації | Так |
- Ціна: 1 667 ₴




