Надувний полуторний Матрас Інтекс Ліжко велюрове Intex 191 х 137 х 33 см із вбудованим електронасосом

- Немає в наявності
- Код: 35027
2 635 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ліжко виготовлене з високоякісного міцного вінілу. Особливістю цього ліжка є інноваційна технологія Dura-Beam, яка являє собою поздовжні мембрани з тисяч волокон поліестеру, що з'єднують верхню та нижню частини поверхні ліжка. Ці волокна в процесі експлуатації не розтягуються, як у більшості надувних ліжок. І це істотно збільшує термін експлуатації надувного ліжка. Також ця технологія надає необхідну жорсткість і пружність для комфортного сну. Ліжко має приємне флоковане покриття, що не дозволяє зісковзувати постільній білизні і легко піддається чищенню. Завдяки вбудованому електронасосу ліжко накачується впродовж 5 хвилин і дуже легко спускається завдяки спеціальному клапану.
Комплектація:
- Матрац
- Вбудований електричний насос
- Сумка-чохол для зберігання й перенесення
- Інструкція
Характеристики:
- Розмір матраца: 137 х 191 х 33 см
- Матеріал: Вініл із велюровим покриттям
- Вбудований електронасос: 220 В
- Час накачування: 5 хв
- Колір: сірий.
- Максимальне навантаження: 200 кг
- Вага: 7,5 кг
- Пакування: Коробка
- Розміри пакування: 39,5 х 37 х 19 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість місць матраца | полуторний |
| Колір | Сірий |
| Кількість повітряних камер | 1 |
| Кількість повітряних клапанів | 1 |
| Комплектація насосом | Так |
| Тип насосу | Електричний (від мережі) |
| Максимально допустиме навантаження | 200 кг |
| Стан | Новий |
| Вікова група | Для дітей та дорослих |
| Тип | Надувне ліжко |
| Флокіроване покриття | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1910 мм |
| Ширина | 1370 мм |
| Висота | 330 мм |
| Вага | 7.5 кг |
| Матеріал виготовлення | |
| Верхня сторона виробу | ПВХ, флокіроване покриття |
| Нижня сторона виробу | ПВХ |
| Бічні стінки виробу | ПВХ |
| Комплектація | |
| Сумка для зберігання і транспортування | Так |
| Керівництво по експлуатації | Так |
- Ціна: 2 635 ₴




