Пляжне надувне Крісло Шезлонг Інтекс із підлокітниками Intex 180 х 135 см Біле із синім

-15%
- Готово до відправки
- Код: 35035
1 331 ₴
1 138 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Комфорт на відпочинку є найважливішим чинником, без якого не вдасться повноцінно розслабитися й добре провести час. Надувне крісло для плавання стане чудовим доповненням вашого відпочинку. У цій речі безліч переваг, які роблять її чудовим вибором для купівлі.
Особливості:
- Великий розмір і зручна спинка з ухилом дадуть змогу комфортно розміститися й розслабитися
- Ручки надають додаткової зручності і надійності під час плавання
- Завдяки білому забарвленню з елементами синього крісло для плавання не надмірно нагріватиметься на сонці
- Виріб має багато сфер застосування: на кріслі можна відпочивати не тільки у воді, але й на суші
- Щільний матеріал забезпечує надійність і тривалий термін експлуатації виробу
- Завдяки маленькій вазі крісло легко можна взяти із собою на будь-який відпочинок
Характеристики:
- Вік: З 8 років
- Розміри крісла: 180 х 135 см
- Матеріал: Високоякісний вініл
- Товщина матеріалу 0.45 мм
- Максимальне навантаження: 136 кг
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 35,5 х 30,5 х 12,5 см
- Вага в упаковці: 4 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість місць матраца | одномісний |
| Колір | Синій |
| Максимально допустиме навантаження | 136 кг |
| Стан | Новий |
| Матеріал | ПВХ |
| Вікова група | Для дітей та дорослих |
| Товщина матеріалу | 0.45 мм |
| Тип | Надувне крісло |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1800 мм |
| Ширина | 1350 мм |
| Вага | 4 кг |
- Ціна: 1 138 ₴





