Пляжний надувний матрас для плавання Інтекс Стакан великий Intex 188 х 71 см від 8 років

-15%
- Готово до відправки
- Код: 35042
598 ₴
511 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Надувний матрац із прозорим верхом і нижнім шаром яскравого помаранчевого або бірюзового кольору.
Внутрішня будова матраца являє собою так звану «французьку» конструкцію з 18 «стаканчиків», яка надає йому додаткової жорсткості.
Матрац з підголівником і віконцем має дві окремі повітряні камери, що забезпечують додаткову безпеку в разі проколу однієї з них.
У наборі є ремкомплект.
Характеристики:
- Вік: З 8 років
- Колір: Різні кольори в асортименті
- Розміри: 188 х 71 см
- Вага: 1.1 кг
- Матеріал: Вініл
- Товщина матеріалу: 0.28 мм
- Максимальне навантаження: 90 кг
- Упаковка: Пакет
- Розмір упаковки: 25 х 23 х 5 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість місць матраца | одномісний |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість повітряних камер | 2 |
| Максимально допустиме навантаження | 90 кг |
| Стан | Новий |
| Матеріал | ПВХ |
| Вікова група | Для дітей та дорослих |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1880 мм |
| Ширина | 710 мм |
| Вага | 1.1 кг |
| Матеріал виготовлення | |
| Верхня сторона виробу | ПВХ |
| Нижня сторона виробу | ПВХ |
| Бічні стінки виробу | ПВХ |
| Комплектація | |
| Подушка-підголівник | Так |
| Ремонтний комплект | Так |
- Ціна: 511 ₴




