Надувний одномісний Матрас Інтекс Ліжко велюрове Intex 191 х 99 х 46 см із вбудованим електронасосом

- Немає в наявності
- Код: 35043
3 169 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Верх матраца містить ламіноване покриття, що підсилює міцність і захист від проколів, порівнюючи зі схожими менш дорогими виробами.
А для кращої стійкості ліжко обладнане спеціальними поперечними перегородками, розташованими всередині каркаса. Перегородки виготовлені за інноваційною технологією Dura Beam. Ця технологія, на відміну від технології Wave Beam з перегородками з ПВХ, передбачає використання великої кількості високоміцних волокон для виготовлення перегородок, які не розтягуються і не деформуються в процесі експлуатації ліжка. У такий спосіб забезпечується жорсткість і стабільність її каркаса. Тому ліжко не мнеться й не продавляється впродовж усього терміну експлуатації.
Комплектація:
- Матрац
- Вбудований електричний насос
- Сумка-чохол для зберігання й перенесення
- Інструкція
Характеристики:
- Розмір матраца: 191 х 99 х 46 см
- Матеріал: ПВХ з велюровим покриттям
- Вбудований електронасос: 220 В
- Колір: сірий.
- Максимальне навантаження: 135 кг
- Вага: 13,5 кг
- Пакування: Коробка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість місць матраца | одномісний |
| Колір | Сірий |
| Кількість повітряних камер | 1 |
| Кількість повітряних клапанів | 1 |
| Комплектація насосом | Так |
| Тип насосу | Електричний (від мережі) |
| Максимально допустиме навантаження | 135 кг |
| Стан | Новий |
| Вікова група | Для дітей та дорослих |
| Тип | Надувне ліжко |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1910 мм |
| Ширина | 990 мм |
| Висота | 460 мм |
| Вага | 13.5 кг |
| Матеріал виготовлення | |
| Верхня сторона виробу | велюрове покриття, ПВХ |
| Нижня сторона виробу | ПВХ |
| Бічні стінки виробу | ПВХ |
| Комплектація | |
| Сумка для зберігання і транспортування | Так |
| Керівництво по експлуатації | Так |
- Ціна: 3 169 ₴




