Пляжний надувний матрас для плавання Інтекс Фургон Intex 178 х 91 см від 9 років

-15%
- Готово до відправки
- Код: 35045
758 ₴
648 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий надувний матрац виконаний у вигляді фургона. Має кольорове тематичне забарвлення і прозору частину, що дає змогу спостерігати за підводним світом.
Характеристики:
- Вік: З 9 років
- Розміри: 178 х 91 х 23 см
- Матеріал: ПВХ
- Товщина матеріалу 0.25 мм
- Максимальне навантаження: 80 кг
- Упаковка: Коробка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість місць матраца | одномісний |
| Колір | Різні кольори |
| Максимально допустиме навантаження | 80 кг |
| Стан | Новий |
| Матеріал | ПВХ |
| Вікова група | Для дітей та дорослих |
| Товщина матеріалу | 0.25 мм |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1780 мм |
| Ширина | 910 мм |
| Висота | 230 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Верхня сторона виробу | ПВХ |
| Нижня сторона виробу | ПВХ |
| Бічні стінки виробу | ПВХ |
- Ціна: 648 ₴





