Пляжний надувний матрас для плавання Інтекс Intex 183 х 69 см

- Немає в наявності
- Код: 35049
399 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Що може бути краще спекотного літа, ніж веселі ігри у воді? Яскравий і продуманий дизайн виробу точно приверне увагу малюків і гарантує безпеку під час сімейного відпочинку.
Матрац виготовлено з високоякісного вінілу, міцного і нетоксичного, тому про надійність виробу можна не переживати. Матрац підійде для водних забав як малюкам, так і дорослим.
Характеристики:
- Вік: З 8 років
- Колір: 3 кольори в асортименті
- Розміри: 183 х 69 см
- Вага: 0.6 кг
- Матеріал: Вініл
- Товщина матеріалу: 0.2 мм
- Максимальне навантаження: 75 кг
- Упаковка: Коробка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість місць матраца | одномісний |
| Колір | Різні кольори |
| Максимально допустиме навантаження | 75 кг |
| Стан | Новий |
| Матеріал | ПВХ |
| Вікова група | Для дітей та дорослих |
| Товщина матеріалу | 0.2 мм |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1830 мм |
| Ширина | 690 мм |
| Вага | 0.6 кг |
- Ціна: 399 ₴



