Пляжний надувний матрас для плавання Інтекс Intex 183 х 69 см Великий принт

-15%
- Готово до відправки
- Код: 35050
305 ₴
260 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Надувний матрац призначений для веселих ігор на пляжі або в басейні!
Матрац складається з двох повітряних камер з підголів'ям. За розміром він підійде як для дітей, так і для дорослих.
Цю модель виконано в яскравих соковитих кольорах із великим кольоровим принтом і представлено в трьох видах.
Виготовлений матрац із тонкого, але міцного вінілу. Усередині встановлені вінілові перегородки.
Характеристики:
- Вік: З 12 років
- Колір: 3 забарвлення в асортименті
- Розміри: 183 х 69 см.
- Вага: 0,6 кг
- Матеріал: Вініл
- Товщина матеріалу: 0,18 мм
- Максимальне навантаження: 90 кг
- Упаковка: Пакет
- Розмір упаковки: 25 х 23 х 1 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість місць матраца | одномісний |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість повітряних камер | 2 |
| Максимально допустиме навантаження | 90 кг |
| Стан | Новий |
| Матеріал | ПВХ |
| Вікова група | Для дітей та дорослих |
| Товщина матеріалу | 0.18 мм |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1830 мм |
| Ширина | 690 мм |
| Вага | 0.6 кг |
- Ціна: 260 ₴






