Дитячий нічник на батарейках Зайченя на місяці

-12%
- Готово до відправки
- Код: 34996
264 ₴
233 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Маленьке зайченя гойдається на місяці, яке дарує м'яке тепле сяйво. Нічник компактних розмірів стане прекрасним придбанням для малюка. Текстильна петелька та кільце-кріплення допоможе прикріпити аксесуар до ліжечка будь-якого типу.
Особливості:
- Нічник виготовлений як зайченя, що сидить на місяці
- Вирізняється компактними розмірами
- Має петельку та зручне кріплення для фіксації на ліжко
- М'яке тепле світло
- Виконаний із міцного пластику
Характеристики:
- Вік: Від 3 місяців
- Елементи живлення: Батарейки 2 шт. типу ААА (не входять до комплекту)
- Розмір (ДхШхВ): 10 х 4 х 11 см
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 10 х 5 х 11 см
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Дитячі |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 110 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Довжина | 100 мм |
- Ціна: 233 ₴








