Дитячий Горщик для хлопчиків Пісуар Жаба на присосках Зелений

- Немає в наявності
- Код: 35004
299 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Знайомство дітей із горщиком — відповідальний і важливий процес дорослішання. Для хлопчиків пропонуємо новинку — пісуар дитячий, який дасть змогу малюкам опанувати таку необхідну навичку.
Особливості:
- Цікавий дизайн у формі жаби
- Додаткової цікавості додає крильчатка, обертова у разі потрапляння струменя
- Внутрішня частина пісуара легко знімається, її зручно мити та встановлювати на місце
- Виріб можна кріпити 2 способами до стіни: на присоски (входять до комплекту) або на дюбель
- Фіксація пісуара на присоски дає змогу легко змінювати висоту відповідно до зросту малюка
- Пісуар виготовлений із нетоксичного пластику без запаху
- Використання тільки якісних барвників забезпечує яскравий колір виробу впродовж тривалого терміну використання
Характеристики:
- Вік: Від 18-ти місяців
- Розмір: 21 х 15,5 х 29 см
- Паковання: Без паковання
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Дитячий пісуар |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Зелений |
| Довжина | 21 см |
| Ширина | 15.5 см |
| Висота | 29 см |
| Стан | Новий |
- Ціна: 299 ₴




