Розвиваюча іграшка для малюків Олівець з підсвічуванням та мелодіями

-26%
- Готово до відправки
- Код: 34995
561 ₴
413 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Подбайте про ранній розвиток Ваших малюків разом з цим яскравим олівцем, що розвиває! Граючи з іграшкою дитина покращуватиме тактильні відчуття та сприйняття кольорів, пізнаватиме світ разом зі звуками тварин і транспорту. Веселі мелодії зможуть розважити Вашого малюка.
Особливості:
- Стрижень олівця має підсвічування
- Іграшка відтворює звуки транспорту та тварин, веселі мелодії
- Елементи здатні до обертання на 360 °
- Виконаний із матеріалів, здатних витримувати активну експлуатацію
Характеристики:
- Вік: Від 18-ти місяців
- Елементи живлення: Батарейки 2 шт. типу ААА (не входить у комплект)
- Розмір іграшки: 5 х 5 х 16.5 см
- Упаковка: Коробка
- Габарити упаковки: 21 х 7 х 13,5 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Головоломка |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 18 міс |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Особливості | Мелодії, Звукові ефекти, Світлові ефекти |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Діаметр | 50 мм |
| Висота | 165 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 210 мм |
| Ширина упакування | 70 мм |
| Висота упаковки | 135 мм |
- Ціна: 413 ₴




