Дитячий іграшковий автомат із підсвіткою і звуком на батарейках Хакі

- Немає в наявності
- Код: 35011
453 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Іграшковий автомат за своєю формою має вигляд як справжній. За допомогою батарейок в іграшці підсвічуються патрони в обоймі та затворі, так само можна почути звукові ефекти, що допоможе розвитку слуху дитини та зоровому сприйняттю.
Особливості:
- Реалістичний дизайн
- Знімний приклад
- Світлові ефекти: підсвічування патронів в обоймі та затворі
- Звукові ефекти
- Іграшка виготовлена з якісних матеріалів, безпечних для здоров'я дитини
Характеристики:
- Вік: Від 5 років
- Елементи живлення: Батарейки (не входять до комплекту)
- Розмір іграшки: 69 х 4 х 20 см
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 52,5 х 4,5 х 21,5 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Автомат |
| Вікова група | Від 5 років |
| Матеріал | Пластик |
| Тип боєприпасів | Без боєприпасів |
| Колір | Хакі |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 690 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Висота | 200 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 525 мм |
| Ширина упакування | 45 мм |
| Висота упаковки | 215 мм |
- Ціна: 453 ₴


