Дитячий іграшковий автомат із підсвіткою на батарейках Хакі

- Немає в наявності
- Код: 35010
588 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Іграшковий автомат виглядає дуже реалістично. Для маленьких шанувальників рухливих ігор буде чудовим подарунком. В автоматі є багато знімних деталей — ручка, лазерний приціл, приклад. Залежно від вподобань дитини можна комбінувати деталі з автоматом і надавати різні форми модифікації. Підсвітка обойми та глушника різними барвистими кольорами та промінь із лазерного прицілу надають реалістичності іграшці.
Особливості:
- Реалістичний дизайн
- Знімні деталі: ручка, приціл, приклад, лазерний приціл
- Світлові ефекти: підсвітка обойми та глушника
- Лазерний приціл спрямовує лазерний промінь
- Вібрація
- До комплекту входить ремінь для перенесення зброї
- Іграшка виготовлена з якісних матеріалів, безпечних для здоров'я дитини
Характеристики:
- Вік: Від 5 років
- Елементи живлення: Батарейки (не входять до комплекту)
- Розмір іграшки: 73 х 6,5 х 26 см
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 42 х 7 х 25 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Автомат |
| Вікова група | Від 5 років |
| Матеріал | Пластик |
| Тип боєприпасів | Без боєприпасів |
| Колір | Хакі |
| Особливості | Світлові ефекти |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 730 мм |
| Ширина | 65 мм |
| Висота | 260 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 420 мм |
| Ширина упакування | 70 мм |
| Висота упаковки | 250 мм |
- Ціна: 588 ₴


