Джип Позашляховик на радіокеруванні з підсвічуванням Captor Синій

- Немає в наявності
- Код: 35006
619 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сучасна модель джипа на радіокеруванні — стане прекрасним подарунком для хлопчика будь-якого віку. Конструкція зроблена в яскравому та реалістичному дизайні в масштабе 1:14!
Позашляховик виділяється величезним колесами, підсвіткою фар і ударостійким пластиковим корпусом.
Особливості:
- Ударостійкий пластиковий корпус
- Підсвітка фар під час руху вперед
- Висока підвіска
- Відкритий багажник
- Захисний бампер із двох сторін
- Керування вперед/назад, поворот ліворуч/вправо, стоп
Комплектація
- Машинка
- Пульт керування
Характеристики:
- Вік: Від 6-ти років
- Елементи живлення машинки: Батарейки типу АА (не входять до комплекту)
- Елементи живлення пульта: Батарейки типу АА (не входять до комплекту)
- Масштаб: 1:14
- Габарити машинки (ДхШхВ): 25 х 16 х 13 см
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 33,5 х 19 х 18,5 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип моделі | Всюдихід |
| Вікова група | Від 6 років |
| Масштаб моделі | 1:14 |
| Колір корпусу | Синій |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Частота управління іграшки | 27Mhz |
| Радіус дії | 20 м |
| Наявність відеокамери | Без відеокамери |
| Двигун | Електричний |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 250 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Висота | 130 мм |
- Ціна: 619 ₴





