Джип Позашляховик на радіокеруванні з підсвічуванням X-Treme Off Road Червоний

- Немає в наявності
- Код: 35007
628 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Крутий Джип на радіокеруванні готовий подолати й пропрацьовувати будь-яку перешкоду на своєму шляху! Його конструкція з двох сторін передбачає захисні решітки, які стають чудовим аксесуаром для розчищення дороги. Джип пофарбований у насичений колір і доповнений написами. Конструкція моделі передбачає реалістичний дизайн і зроблена в масштабі 1:14.
Особливості:
- Деталізований салон
- Підсвітка фар під час руху вперед
- Висока підвіска
- Відкритий багажник
- Захисний бампер із двох сторін
- Керування вперед/назад, ліворуч/праворуч
- Модель виготовлена з міцного пластику
- Машинка працює від акумулятора
Комплектація
- Машинка
- Пульт керування
- Акумулятор
- USB підзаряджання для акумулятора
Характеристики:
- Вік: Від 6-ти років
- Елементи живлення машинки: Акумулятор 3,7V (входить до комплекту)
- Елементи живлення пульта: Батарейки 2 шт. типу АА (не входять до комплекту)
- Масштаб: 1:14
- Габарити машинки (ДхШхВ): 26 х 16 х 15 см
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 33 х 17 х 17 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип моделі | Всюдихід |
| Вікова група | Від 6 років |
| Масштаб моделі | 1:14 |
| Колір корпусу | Червоний |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Кількість каналів | 4 |
| Радіус дії | 20 м |
| Наявність відеокамери | Без відеокамери |
| Двигун | Електричний |
| Стан | Новий |
| Характеристики акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 3.7 В |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Розміри | |
| Довжина | 260 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Висота | 150 мм |
- Ціна: 628 ₴



