Іграшкова інерційна машинка Позашляховик Динозавр Зелена

- Немає в наявності
- Код: 34966
313 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вирушаємо в захопливі ралі лісами Амазонки! А для такої складної місцевості ми маємо спеціальні автомобілі: справжні монстри бездоріжжя! Таким потужним машинам не страшні жодні перешкоди, вони пройдуть всюди.
Іграшки виготовлені з міцного пластику та мають великі гумові колеса з протекторним покриттям, що поліпшує зчеплення з дорогою. А потужний інерційний механізм зробить процес гри ще цікавішим і імерсивнішим.
Особливості:
- Машинка виготовлена у формі дикого екзотичного звіра
- Іграшка обладнана інерційним механізмом на задніх колесах
- Колеса машинки мають протекторне гумове покриття
- Іграшка має рухомі елементи на корпусі
- Яскравий дизайн автомобіля
- Корпус іграшки виготовлений із міцного та легкого пластику
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Розміри іграшки: 8.5 х 16 х 8.5 см
- Матеріал: Пластик, гума
- Паковання: Картонна коробка
- Розмір упаковки: 18 x 10 x 10 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Всюдихід |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Зелений |
| Ширина | 85 мм |
| Довжина | 160 мм |
| Висота | 85 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Інерційна |
- Ціна: 313 ₴




