Машинка Спецтехніка Трактор на радіокеруванні з причепом Farmer Car

- Немає в наявності
- Код: 34046
788 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Скористайтеся чудовою можливістю порадувати дитину реалістичною моделлю трактора на радіокеруванні. Кожна його деталь максимально опрацьована, щоб маленькі користувачі змогли гідно оцінити всі особливості фермерської спецтехніки. Ігрова модель додатково обладнана функціональним причепом, щоб зробити гру цікавішою.
Особливості:
- Чудова деталізація
- Причіп із рухомими деталями — можливі 2 різновиди
- Колеса з протекторним візерунком
- Рух уперед/назад, вправо/ліворуч
- У комплекті представлений USB-кабель для заряджання акумулятора
Характеристики:
- Вік: Від 6-ти років
- Масштаб: 1:16
- Елементи живлення іграшки: Акумуляторна батарея 3,7 V (входить до комплекту)
- Елементи живлення пульта: Батарейки 2 шт. типу АА (не входять до комплекту)
- Розмір іграшки (ДхВ): 37 х 11 см
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 45 х 13 х 18,5 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 6 років |
| Стан | Новий |
| Колір корпусу | Зелений |
| Двигун | Електричний |
| Тип моделі | Трактор |
| Частота управління іграшки | 27Mhz |
| Радіус дії | 20 м |
| Максимальна швидкість | 10 км/год |
| Наявність відеокамери | Без відеокамери |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Масштаб моделі | 1:16 |
| Розміри | |
| Довжина | 370 мм |
| Висота | 110 мм |
| Характеристики акумулятора | |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Час роботи від акумулятора | 20 хв |
| Напруга акумулятору | 3.7 В |
| Час зарядки акумулятора | 3 годин |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 800 мА/год |
- Ціна: 788 ₴


