Дитячий іграшковий Джип Акула Shark car Інерційний Синій

- Немає в наявності
- Код: 32760
513 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Граючи з інерційною машинкою, дитина безпосередньо контактує з іграшкою, руками спрямовує її рух. Машина має сучасний дизайн із кольоровим забарвленням. Прогумовані колеса залишають справжні протекторні візерунки.
Особливості:
- Стильний тематичний дизайн іграшки
- Модель опрацьована до найдрібніших деталей
- Гумові колеса з протекторним візерунком
- Машина прикрашена тематичними написами
- Інерційний механізм забезпечує рух хвоста з боку в бік, відкривання й закриття пасти
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Розмір іграшки: 21,5 х 11 х 13 см
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 24 х 14,5 х 17 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Всюдихід |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Синій |
| Ширина | 110 мм |
| Довжина | 215 мм |
| Висота | 130 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Інерційна |
- Ціна: 513 ₴


