Шкільний Пенал Бетмен Batman М'який Екокожа Чорний

- Немає в наявності
- Код: 32761
163 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пенал виготовлений із міцного м'якого матеріалу чорного кольору із зображенням супергероя Batman. Пенал складається з одного місткого відділення на блискавці.
В одному боці встановлена зона з гумками для фіксації письмового приладдя, в іншій сітчаста кишеня на блискавці.
Характеристики:
- Тип корпусу: М'який
- Кількість відділень: 1
- Застібка: Молния
- Прикраса: Зображення супергероя популярного всесвіту
- Матеріал: Екокожа
- Розміри: 21 х 4,5 х 9 см
- Паковання: Пакет
- Габарити упаковки: 27,5 х 18 х 23 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Пенал-косметичка |
| Стать | Для хлопчиків |
| Матеріал виготовлення | Штучна шкіра |
| Наповнення пенала | Без наповнення |
| Колір | Чорний |
| Довжина | 21 см |
| Ширина | 4.5 см |
| Висота | 9 см |
| Персонажі | Batman |
- Ціна: 163 ₴
