Інтерактивний трек паркінг для малюків з електричним екскаатором Діно Стрейка

- Немає в наявності
- Код: 32768
1 396 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Трек, наповнений пригодами та веселощами! Ігровий процес дуже простий, а сам комплекс містить у собі різноманітні елементи, які зроблять гру яскравою й незабутньою. Особливістю треку є підіймальний кран, виготовлений як динозавр, який може підіймати кульки та спускати х потім по швидкісному треку-спуску. Також іграшка обладнана містком, заправкою, функціональними шлакбаумами. У комплекті 4 машинки.
Особливості:
- Тематика — Диностройка
- Циклічний рух
- Автоматичний ескалатор
- Підіймальний кран у формі динозавра, керується вручну
- Шлакбауми підіймаються й опускаються
- Безліч ігрових елементів: мости, тунелі, спуски, дорожні знаки, заправка
- 4 машинки у формі будівельної техніки
- Звукові ефекти
- Наклейки в комплекті
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Елементи живлення: Батарейки 3 шт. типу АА (не входять до комплекту)
- Розмір треку: 65 х 36 х 41,5
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 36,5 х 16 х 35 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Автотрек |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Довжина у зібраному вигляді | 650 мм |
| Ширина у зібраному вигляді | 360 мм |
| Висота у зібраному вигляді | 415 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Особливості | Мелодії, Звукові ефекти |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 160 мм |
| Довжина упаковки | 365 мм |
| Висота упаковки | 350 мм |
- Ціна: 1 396 ₴







