Гусечний Екскаватор на радіокеруванні з підсвіткою і звуковими ефектами Сірий

- Немає в наявності
- Код: 32765
780 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Керуйте процесом на будівельному майданчику за допомогою пульта! Іграшкова версія потужного будівельного екскаватора, що має чудову деталізацію й працює від акумулятора — справжня знахідка для юних поціновувачів спецтехніки.
Екскаватор познайомить дитину з принципами роботи машинки спеціального призначення, а також занурить із головою у цікавий світ будівельного майданчика. Екскаватор має рухомі елементи: робоча платформа обертається на 360 градусів і видає характерний звук тріскачки.
Особливості:
- Робоча платформа обертається на 360 градусів
- Рух уперед, назад, убік, по колу
- Автоматичне керування ковшем
- Вирізняється високою деталізацією
- Гумові гусениці
- Яскраве підсвічування кабіни
- Звуковий супровід із характерними звуками
- Режим "Демонстрація"
- Іграшка виготовлена з якісного пластику, здатного витримувати активну експлуатацію
- Є режим, що дає змогу вимкнути музичний і світловий супровід;
Комплектація
- Екскаватор
- Пульт
- Акумулятор
- USB-кабель
Характеристики:
- Вік: Від 6-ти років
- Елементи живлення іграшки: Акумулятор 3,7 V (входить до комплекту)
- Елементи живлення пульта: Батарейки 2 шт. типу АА (не входять до комплекту)
- Масштаб: 1:18
- Розмір іграшки (ДхШхВ): 29 х 11,5 х 17 см
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 37 х 11,5 х 17 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип моделі | Екскаватор |
| Вікова група | Від 6 років |
| Масштаб моделі | 1:18 |
| Колір корпусу | Сірий |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Частота управління іграшки | 27Mhz |
| Радіус дії | 20 м |
| Наявність відеокамери | Без відеокамери |
| Двигун | Електричний |
| Стан | Новий |
| Характеристики акумулятора | |
| Напруга акумулятору | 3.7 В |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Розміри | |
| Довжина | 290 мм |
| Ширина | 115 мм |
| Висота | 170 мм |
- Ціна: 780 ₴





