Класична залізниця на батарейках світлові та звукові ефекти

- Немає в наявності
- Код: 32734
700 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Детальний набір Класична залізниця містить деталізовані елементи, які потрібно зібрати самостійно: локомотив і 4 вантажні вагони, шляхи великої довжини, які дають змогу зібрати 4 варіанти залізничного полотна. Для максимально яскравої гри іграшка передбачає додаткові звукові та світлові ефекти.
Особливості:
- Іграшкова залізниця чудової деталізації
- Набір містить локомотив і 4 вагони
- Можливість зібрати 6 варіантів залізниці
- При натисканні на кнопку, розташовану збоку локомотива поїзд почне стрімко рухатися по дорозі, з яскравим відблиском і гучними характерними звуками
- Повторне натискання на ту саму кнопку призведе й до його зупинки
- Легкозбірна конструкція
- Набір виготовлений із первинного пластику, безпечного для дітей
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Елементи живлення: Батарейки 2 шт. типу АА (не входять до комплекту)
- Довжина найменшої залізничної колії: 49 см
- Довжина найбільшої залізничної колії: 130 см
- Загальна довжина колій: 376 см
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 59 х 6 х 32 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Залізниця |
| Вікова група | Від 3 років |
| Комплектація іграшки | Вагон, Локомотив, Залізничний склад |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Протяжність дороги | 3.76 м |
| Колір | Різні кольори |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 60 мм |
| Довжина упаковки | 590 мм |
| Висота упаковки | 320 мм |
- Ціна: 700 ₴




