Перегонова машинка Боліт на радіокеруванні із сенсорним браслетом підсвіткою й парою Білий

- Немає в наявності
- Код: 32725
1 285 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Супершвидкий, неймовірно красивий і функціональний спорткар стане улюбленцем усієї родини. Іграшка має два типи керування, тому користувач зможе вибрати варіант, який припаде йому до душі найбільше — сенсорний браслет, який одягається на руку, або звичний пульт керування з кнопками.
Машина обладнана роликовими колесами, які дають змогу їй вільно рухатися в будь-якому напрямку, ефектним парогенератором, а також кольоровим підсвічуванням і звуковими ефектами, які перетворять будь-яку перегонку на захопливе дійство.
Особливості:
- 2 типи керування: пульт і браслет
- Футуристичний дизайн у стилі перегонового боліда
- Звуковий ефект двигуна, що працює, і запальна музика
- Ефектна підсвітка корпусу кольоровими вогниками
- Обладнана парогенератором
- Може обертатися на 360 градусів завдяки унікальній роликовій конструкції коліс
- Машинка працює від акумулятора
- Іграшка виготовлена з якісного пластику, який безпечний для здоров'я дитини
Комплектація:
- Машинка
- Пульт керування
- Браслет
- Акумулятор
- USB-кабель для заряджання
- Викрутка
- Пляшечка для води
- Батарейка для браслета
Характеристики:
- Вік: Від 6-ти років
- Елементи живлення машинки: акумулятор 3,7 V (входить до комплекту)
- Елементи живлення пульта: Батарейки 2 шт. типу АА (не входять до комплекту)
- Елементи живлення браслета: Батарейки (входять до комплекту)
- Розмір іграшки (ДхШхВ): 34 х 15 х 10 см
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 37 х 14 х 18 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип моделі | Дрифт/шосейна |
| Вікова група | Від 6 років |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Частота управління іграшки | 2.4 GHz |
| Кількість каналів | 4 |
| Радіус дії | 20 м |
| Наявність відеокамери | Без відеокамери |
| Двигун | Електричний |
| Стан | Новий |
| Характеристики акумулятора | |
| Напруга акумулятору | 3.7 В |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Розміри | |
| Довжина | 340 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Висота | 100 мм |
- Ціна: 1 285 ₴






