Дитяча машинка Військовий Трейлер з танком на батарейках Transport Truck Коричневий

-23%
- Готово до відправки
- Код: 32733
900 ₴
694 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Трейлер серії "Transport Truck" — це деталізована модель, яка призначена для перевезення великогабаритних вантажів. Масштаб 1:16!
Трейлер на своєму причепі перевозить танк. Гусенична військова техніка має детальне опрацювання зовнішнього вигляду та рухому вежею, яка так само обладнана тріскачкою.
Особливості:
- Інерційний механізм передніх коліс
- Рухомий причіп
- Великі прогумовані колеса
- Під час функціонування проблискові маячки підсвічуються червоним кольором
- Звукові ефекти активуються 4 кнопками, які розміщені на даху кабіни
Звукові сигнали моделі:
- Звук запалювання, роботи двигуна та задній хід
- Спец сигнал
- Звук роботи підіймального механізму
- Задний ход
Комплектація:
- Трейлер
- Танк
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Елементи живлення: Батарейки 3 шт. типу AG-13 (входять до комплекту)
- Габарити трейлера: 39 х 10 х 12 см
- Габарити танка: 19 х 8 х 8 см
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 42 х 11 х 18 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Автовоз |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Коричневий |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Ширина | 100 мм |
| Довжина | 390 мм |
| Висота | 120 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Інерційна |
- Ціна: 694 ₴



