Іграшковий Паркінг Трек для малюків з машинками Діно парк Зелений

- Немає в наявності
- Код: 32735
972 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ласкаво просимо до веселого парку, де замість машинок пересуваються кольорові динозаври, а керування підйомами здійснюється за механічним принципом. На відміну від інших моделей, дино парк дає змогу малюкові самостійно вибирати напрямок руху та керувати роботою парку за допомогою кольорових кнопок і важелів. Яскрава іграшка сприяє розвитку дрібної моторики рук, логічного та фантазійного мислення!
Особливості:
- Оригінальний дизайн іграшки у формі дино парку
- Має гармонійне поєднання яскравих кольорів
- Механічний принцип керування
- Елементи паркування не мають гострих кутів, тому цілком безпечні для дітей
- Ігрова платформа має 6 кнопок і важелів, завдяки яким ведеться керування
- Містить ігрову платформу, 3 динамічні машинки, тематичні аксесуари та наклейки
- Паркування виготовлене з первинного пластику
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Розмір треку: 40,5 х 24,5 х 20 см
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 42 х 13,5 х 15,5 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Паркінг/гараж |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Довжина у зібраному вигляді | 405 мм |
| Ширина у зібраному вигляді | 245 мм |
| Висота у зібраному вигляді | 200 мм |
| Колір | Зелений |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 135 мм |
| Довжина упаковки | 420 мм |
| Висота упаковки | 155 мм |
- Ціна: 972 ₴






