Уцінка! Інтерактивна іграшка Навчальний планшет WToys Українське озвучування Білий

- Немає в наявності
- Код: 32736
713 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Уцінка! Не висока яскравість диплею.
Інтерактивний планшет від "WToys" — це чудовий інструмент для розвитку малюків і поліпшення їхньої мови. Його покликання — навчити дитину рахувати, познайомити з українським та англійським алфавітами, навчити розрізняти кольори та форми, а також розважити різноманітними віршами, кумедними скоромовками, повчальними казками та веселими дитячими піснями. А наприкінці навчання малюк зможе перевірити свої знання за допомогою маленького іспиту.
Особливості:
- Навчальний планшет із сенсорним екраном
- Озвучування українською мовою
- Можливість регулювання гучності
- Виконаний із міцного первинного пластику
- Має 10 режимів роботи
Режими роботи:
- 1 — режим алфавіту
- 2 — режим цифри
- 3 — дитячі пісні
- 4 — казки
- 5 — скоромовки
- 6 — режим 2-ї мови (англійської)
- 7 — геометричні фігури
- 8 — загадки
- 9 — іспит
- 10 — вікторина
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Елементи живлення: Батарейки 3 шт. типу АА (не входять до комплекту)
- Розмір планшета: 18,5 х 1 х 24 см
- Упаковка: Коробка
- Габарити упаковки: 23 х 4 х 28,5 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Ігровий планшет |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Білий |
| Особливості | Мелодії, Звукові ефекти, Світлові ефекти |
| Мови | Український, Англійська |
| Ширина | 1 см |
| Довжина | 18.5 см |
| Висота | 24 см |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Регулятор гучності | Так |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 230 мм |
| Ширина упакування | 40 мм |
| Висота упаковки | 285 мм |
- Ціна: 713 ₴


