М'яка іграшка для дітей Інтерактивна Собачка з набором ветеринара Mini Plush Pet

- Немає в наявності
- Код: 32717
808 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доглядати за цим малюком буде справжнім задоволенням! Пухнастий друг із задоволенням гризтиме кістку, гратиме та всіляко розважатиме дитину!
Іграшковий цуценя виготовлений із приємного на дотик текстилю. Чорні очі-намистини та реалістичний носик надають іграшці особливого шарму. Крім милої зовнішності, собачка може похвалитися своїми здібностями — весело ходити, гавкати та виляти хвостиком!
Особливості:
- Іграшковий цуценя
- Виконане з приємного на дотик текстилю
- Має якісну фурнітуру
- Весело ходить, лає та виляє хвостиком
- До комплекту входить набір ветеринара
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Елементи живлення: Батарейки 2 шт. типу АА (до комплекту не входять)
- Розмір іграшки: 15 х 14 см
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 39 х 14 х 26 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Цуценя |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Плюш |
| Колір | Різні кольори |
| Особливості | Звукові ефекти |
| Довжина | 15 см |
| Висота | 14 см |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 390 мм |
| Ширина упакування | 140 мм |
| Висота упаковки | 260 мм |
- Ціна: 808 ₴


