Машинка Спецтехніка Трейлер для перевезення динозаврів на батарейках Сірий

- Немає в наявності
- Код: 32707
598 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Машина, обладнана інерційним механізмом, завжди чудовий подарунок для маленьких фанатів автомобілів. Також ця машинка із задоволенням доповнить будь-яку автоколекцію. Крім стильного дизайну та грамотно опрацьованої конструкції, іграшка обладнана чудовим функціоналом. У комплекті з машинкою є набір динозаврів.
Особливості:
- До комплекту з машинкою додається набір динозаврів
- Машинка обладнана інерційним механізмом
- Висока деталізація іграшки;
- Відкривний кузов
- Має підсвітку та звуки спецтехніки
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Елементи живлення: Батарейки (входять до комплекту)
- Масштаб: 1: 16
- Розмір машинки: 26,5 х 10,5 х 12 см
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 32 х 11 х 18 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Вантажівка, самоскид |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Сірий |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Ширина | 105 мм |
| Довжина | 265 мм |
| Висота | 120 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Інерційна |
- Ціна: 598 ₴


