Ігровий набір Лялька на мотоциклі Anlily Glam Scooter

- Немає в наявності
- Код: 32660
843 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ляльковий набір Anlily Glam Scooter — це оригінальна іграшка, яка розбавить колекцію ляльок будь-якої дівчинки!
Ефектна блондинка в стильному зручному вбранні готова до пригод! Лялька з кінцівками, які згинаються в суглобах може приймати різні пози.
Отже, можна імітувати справжню їзду на мопеді, яким також укомплектований набір. Мопед виготовлений із пластику в рожевому кольорі. Крім нього, до набору входить шолом для лялечки.
Комплектація:
- Лялька
- Шолом
- Мопед
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Упаковка: Коробка
- Габарити упаковки: 33 х 9,5 х 31 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Лялька |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластмаса |
| Комплектація аксесуарами | Так |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 330 мм |
| Ширина упакування | 95 мм |
| Висота упаковки | 310 мм |
- Ціна: 843 ₴
