Дитяча машинка Трейлер із літаком на батарейках інерційний

- Немає в наявності
- Код: 32661
701 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Реалістичні моделі вантажної техніки завжди привертали увагу хлопчиків різного віку. Прекрасно деталізована модель трейлера працює від батарейок, які забезпечують звукові та світлові ефекти. На причепі біля трейлера розташований літак. Важливий бонус — наявність інерційного механізму, що дає змогу влаштовувати змагання вантажної техніки, щоб дізнатися, хто з них швидше за інших!
Особливості:
- Машинка містить у собі трейлер і літак
- Трейлер обладнаний інерційним механізмом
- Рухомі деталі
- Світлові ефекти — світяться фари
- Звукові ефекти
- Іграшка виготовлена з якісних матеріалів, безпечних для здоров'я дитини
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Елементи живлення: Батарейки 3 шт. типу AG13 (не входять до комплекту)
- Розмір трейлера: 47 х 9 х 14 см
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 42 х 12 х 19 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Автовоз |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Ширина | 90 мм |
| Довжина | 470 мм |
| Висота | 140 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Інерційна |
- Ціна: 701 ₴

