Машинка Спецтехніка Підйомний кран на радіокеруванні з підсвічуванням Помаранчевий

- Немає в наявності
- Код: 32663
984 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Автокран належить до ексклюзивної серії машин на радіокеруванні – спецтехніка. Виконаний у реалістичному дизайні, що видно неозброєним оком. Модель точно передає основні конструкційні елементи самохідних стрілецьких кранів.
Особливості:
- Підстава стріли опускається та піднімається
- Стріла висувається
- Кабіна крутиться на 180 °
Ефекти моделі:
- Кабіна водія підсвічується червоним та синім кольором
Управління:
- 1 стік - вперед-назад
- 2 стік – ліворуч праворуч
Комплектація:
- Машинка
- Пульт керування
- Акумулятор
- USB кабель для заряджання
Характеристики:
- Вік: Від 3-х років
- Елементи живлення іграшки: Акумулятор 3,7 V (входять до комплекту)
- Елементи живлення пульта: Батарейки 2 шт. типу АА (не входять до комплекту)
- Розмір іграшки (ДхШхВ): 28 х 10 х 24 см
- Упаковка: Коробка
- Габарити упаковки: 37 х 15 х 20 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип моделі | Кран |
| Вікова група | Від 3 років |
| Колір корпусу | Помаранчевий |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Частота управління іграшки | 27Mhz |
| Кількість каналів | 4 |
| Радіус дії | 15 м |
| Наявність відеокамери | Без відеокамери |
| Двигун | Електричний |
| Максимальна швидкість | 10 км/год |
| Стан | Новий |
| Характеристики акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 3.7 В |
| Ємність акумулятору | 400 мА/год |
| Час зарядки акумулятора | 3 годин |
| Час роботи від акумулятора | 15 хв |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Розміри | |
| Довжина | 280 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Висота | 240 мм |
- Ціна: 984 ₴



