Мікрофон для дітей на стійці з підсвіткою з під'єднанням до телефона Super Star Рожевий

- Немає в наявності
- Код: 32667
493 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Заохочуйте та розвивайте вокальні таланти своєї дитини з чудовим музичним мікрофоном Super Star. Маленькі артисти зможуть уявити себе справжніми рок- або попзірками, виконуючи з імпровізованою сцени улюблені пісні. Додатковим бонусом стане можливість під'єднати до мікрофона смартфон і прослуховувати улюблені композиції.
Особливості:
- Мікрофон працює від батарейок
- Можливість регулювання висоти тримача
- Під час натискання на кнопку, розташовану на корпусі мікрофона, відтворюється звук овацій
- Стильний дизайн у яскравому колірному поєднанні
- Іграшка обладнана мерехтливою підсвіткою
- За допомогою спеціального кабелю, представленого в комплекті, дитина може прослуховувати музику з власного смартфона
- Мікрофон виготовлений із якісного первинного пластику, безпечного для здоров'я дитини
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Елементи живлення: Батарейки 3 шт. типу АА (не входять до комплекту)
- Розмір мікрофона зі стійкою: 21 х 20 х 100 см
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 21 х 5,5 х 38,5 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Мікрофон |
| Стать | Для дівчаток |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Рожевий |
| Особливості | Світлові ефекти, Мелодії, Звукові ефекти |
| Тип живлення | Батарейки |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 210 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Висота | 1000 мм |
- Ціна: 493 ₴


