Дитяча машинка Джип Позашляховик Off-Road Інерційний Жовтий

- Немає в наявності
- Код: 32668
649 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Власники яскравого позашляховика від City Service гідно оцінять усі переваги іграшки, щойно вона потрапить до їхньої руки. Машинка зроблена в масштабі 1:16, має цікаві світлозвукові ефекти та потужний інерційний механізм, завдяки якому дитина зможе відчути себе учасником крутих перегонів.
Особливості:
- Позашляховик має потужний інерційний механізм
- Під час натискання на кнопки, розташовані на даху машинки, іграшка відтворює різні звуки й активує підсвітку фар
- Двері позашляховика відчиняються
- Прогумовані колеса з протекторним візерунком
- У кузові автомобіля розташоване запасне колесо
- Чудова деталізація й реалістичність виготовлення іграшки
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Елементи живлення: Батарейки (входять до комплекту)
- Масштаб: 1:16
- Розмір іграшки (ДхШхВ): 25,5 х 12 х 13 см
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 32 х 13,5 х 18,5 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Позашляховик |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Жовтий |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Ширина | 120 мм |
| Довжина | 255 мм |
| Висота | 130 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Інерційна |
- Ціна: 649 ₴



